Kontakt

IDeeJazz Festival
ÜLDINFO:
info@ideejazz.ee

POSTI AADRESS:
Rajamuusika MTÜ
Tähe 69-5
Tartu 50107
Estonia

FESTIVALI ÜLDJUHT
Oleg Pissarenko
oleg@ideejazz.ee

PROJEKTIJUHT
Ants Johanson
ants@ideejazz.ee

IMAGOLOOG
Evelin Pissarenko
evelin@ideejazz.ee

LAVAKORRALDAJA
Jorven Viilik
jorven@ideejazz.ee
+372 56 83 58 38

VABATAHTLIKE PEALIK
Kristofer Soop
kristofer@ideejazz.ee

HELIMEISTRID
Ehast Koiduni OÜ
Mait Karm
mait@ehastkoiduni.ee
Ilmar Madison
ilmar@ehastkoiduni.ee

HELIMEISTER
Taavo Teras
taavo@tartujazzclub.ee

FOTOTIIMI PEALIK
Kalev Ints
kalev@kalevints.com

Kui Te ei ole kindel, kelle poole oma küsimusega pöörduda, kirjutage allpool oleva vormi abil üldinfo aadressile – nii jõuab Teie kiri kiirelt õige inimeseni.

Captcha, arvuta:
1 + 9 =